Ďalekohľad MINOX HG 8x56 BR

631

Nový produkt

Hľadáte maximálnu kvalitu bez kompromisov? V tom prípade je binokulár Minox HG 8x56 BR práve pre vás. Ďalekohľady Minox sú vyrábané s nemeckou precíznosťou a mimoriadnou pozornosťou, čo platí dvakrát pri modeloch HG.

Viac detailov

Skladom

1 149,00 € s DPH

Tabuľka dát

Zväčšenie8x
Objektív56

Detaily

Zväčšenie: 8x
Objektív [mm]: 56
Materiál hranolov: BAK4 
Typ hranolov:
Strechový hranol 
Vrstvy:
Fully multicoated 
Zorné pole [°]:
6.2
Zorné pole [m /1km]:
109
Najbližšie zaostrenie [m]:
6
Vzdialenosť výstupnej pupily [mm]:
20.8
Veľkosť očnej šošovky [mm]:
23
Index relatívnej svetelnosti:
49 
Šero faktor: 21
Veľkosť (VxŠ) [mm]: 197x145x65
Materiál tela: magnézium
Vodeodolnosť: áno
Náplň: argón
Hmotnosť [kg]: 1,08
Záruka: 2 ročná (Minox Cofort: 30 ročná)

Hľadáte maximálnu kvalitu bez kompromisov? V tom prípade je ďalekohľad Minox HG 8x56 BR práve pre vás. Ďalekohľady Minox sú vyrábané s nemeckou precíznosťou a mimoriadnou pozornosťou, čo platí dvakrát pri modeloch HG. Medzi hlavné prednosti tohto modelu patrí:

 • mimoriadná svetelnosť
 • vynikajúca kvalita obrazu
 • ergonomický dizajn

Za šera a zhoršených svetelných podmienok si zachováva vynikajúce pozorovacie schpnosti a preto teší veľkej obľube najmä u poľovníkov. Binokuláre série HG sa vyznačujú ergonomickým povrchom, ktorý vynikajúco sedí v rukách. I napriek odolnej a robustnej konštrukcii majú relatívne nízku hmotnosť (niečo nad 1kg). Zaostrovacie točítko je nielen rýchle, ale zaostreniu na nekonečno pomáha aj hmatateľná značka. Túto využijete najmä za tmy, kedy pomáha zaostriť a vyhľadať tmavé a vzdialené ciele. Celý optický systém prepustí až 92% prichádzajúceho svetla. Viacnásobné antireflexné vrstvy optických povrchov a hranoly z BaK4 navyše obsahujú fázovo korigované odrazné vrstvy. Vnútro ďalekohľadu je vyplnené argónom. Vďaka tomu môžete pokojne svoj ďalekohľad MINOX HG 8x56 BR vziať so sebou i do náročnejších poveternostných podmienok. Argón zabezpečí ochranu vašej optiky pred orosením zvnútra i v takýchto situáciáach (napr.dážď).

 • Technológia asferických šošoviek
 • Nový optický dizajn >> o 17 % väčšie rozlíšenie
 • Sklo od SCHOTT vyrobené v Nemecku
 • Ľahké magnéziové telo
 • Quick Close Focus
 • Mierka vzdialenosti
 • MinoBright® vrstvenie hranola
 • M vrstvenie šošoviek
 • Argónová výplň chráni vnútorné sklo pred zahmlievaním a koróziou

Výrobca ďalej garantuje vodeodolnosť ďalekohľadu do hĺbky 5m. Vďaka vzdialenosti výstupnej pupily 21 mm aj ľahko pokryjete pohľadom celé zorné pole aj pokiaľ nosíte dioptrické okuliare. Pre ešte pohodlnejšie pozorovanie je ďalekohľad vybavený nastaviteľnými očnicami. Minox v rámci záruky "Garancia Comfort" garantuje 30 ročnú záruku na dodanie náhradných dielov zdarma a na výhodnú cenu (vo väčšine prípadov dokonca zdarma) na oprávarenské práce. Jedinou podmienkou je registrácia výrobku do 30 dní od jeho zakúpenia - zareigistrovať sa môžete po kliknutí SEM.

Recenzie

Momentálne žiadna užívateľská recenzia.

Napísať recenziu

Ďalekohľad MINOX HG 8x56 BR

Ďalekohľad MINOX HG 8x56 BR

Hľadáte maximálnu kvalitu bez kompromisov? V tom prípade je binokulár Minox HG 8x56 BR práve pre vás. Ďalekohľady Minox sú vyrábané s nemeckou precíznosťou a mimoriadnou pozornosťou, čo platí dvakrát pri modeloch HG.

Ďalšie produkty v tejto kategórii (30)