Fotopasca ScoutGuard SG550 MMS/GPRS 8 Mpx Zobraziť väčšie

IBA ONLINE

Fotopasca ScoutGuard SG-550 MMS/GPRS 8 Mpx

JGL-PO1050

Nový produkt

do 7 dní

289,00 € s DPH

Tabuľka dát

MMS (e-mail)áno
Externý prijímač (úložisko blackbox)nie

Detaily

PLNE FUNGUJE A PODPORUJE VŠETKÝCH SLOVENSKÝCH OPERÁTOROV (O2, ORANGE, T-MOBILE)! ABSOLÚTNA, PREVRATNÁ NOVINKA VO SVETE FOTOPASCÍ. GPRS FOTOPASCA NA DÁTOVÝ PRENOS VÁM UŠETRÍ VÝDAVKY

POZOR na neznačkové napodobeniny MMS fotopasce s GPRS!!! Akceptuje SD kartu s menšou kapacitou, nemá aktuálny softvér s možnosťou odosielania väčších fotiek. Fotopasca musí mať od nás softvér upravený na prácu a posielanie v európskych sietach s európskou frekvenciou. Modely z USA  alebo z Ázie v Európe nefungujú!!! Náš model Vám fungovať bude, už je pripravený!

  • Je to tu. Diaľkový prenos záberov z vašej fotopasce na mobil alebo email. Model SG 550 MMS/GPRS ponúka odosielanie záznamov ako MMS až na 4 mobily alebo až 4 emaily, alebo cez GPRS dátový prenos posiela dáta na váš mail. Je to lacnejšie a rýchlejšie prevedenie, ktoré ponúkame opäť ako prvý. GPRS je najefektívnejši dátový prenos z fotopasce. POZOR-MMS a GPRS nadstavenia sú odlišné programy u operátora a odlišné nadstavenia.
  • MMS fotopasca s GPRS predaj - poľovnícka kamera MMS ScoutGuard SG 550 MMS s GPRS 8MPx.
  • Odporúčame k fotopasci doplniť bezpečnostný box, ktorý Vám monitorovacie zariadenie ochráni, zabezpečí a skryje zraniteľný predný displej pred poškodením.

ABSOLÚTNA NOVINKA V ODOSIELANÍ MMS/DÁT NA MOBIL ČI MAIL. CEZ GPRS VÁM ODOŠLE FOTO VO VYSOKEJ KVALITE AKO JE AJ ULOŽENÉ NA SD KARTE. NOVÝ POHYBOVÝ SENZOR S DOSAHOM AŽ DO 18 METROV RADÍ VAŠU FOTOPASCU MEDZI NAJVÝKONNEJŠIU NA TRHU. NOVÝ ČIP S ROZLÍŠENÍM 8 MPX UROBÍ FOTO VYSOKEJ KVALITY A VY BUDETE S NOVOU FOTOPASCOU SG 550 MMS GPRS 8MPX MAXIMÁLNE SPOKOJNÍ. 

Geniálne a elegantné zariadenie konštruované na prevádzku v prírode, mrazoch a daždi. Perfektná výdrž batérií, vlastnosti bežných fotopascí s možnosťou odosielania fotiek priamo k Vám. Veľmi jednoduché monitorovacie zariadenie s prenosom záberov pre poľovníkov, na stráženie chaty, posedu, stavby, monitoring skládky. Ihneď máte informáciu čo a kedy sa to deje!!!

U nás so zárukou 24 mesiacov, slovenské návody aj s nadstavením pre operátorov na Slovensku a v Česku, samozrejmosťou je poradenstvo na našej kamennej predajni, cez internet, cez telefón keď ste priamo v prírode, predvádzačky po výstavách, náhradné diely, doplnky, bezpečnostný box, ktorý prekryje a ochráni telo fotopasce a predný displej. 

Úžasné vlastnosti, skvelý obraz. Veľa používateľov už pozná kamery pre poľovníkov od výrobcu ScoutGuard a toto je úplna špica!!! MMS GPRS kamera – fotopasca zachytáva čas, dátum, fázu mesiaca, teplotu, pri videu aj zvuk, stačí vložiť SIM kartu a všetky tieto údaje máte do pár sekúnd spolu s fotkou na vašom zariadení. Fotopascu je možné používať ako štandardnú fotopascu bez odosielania MMS, ukladá Vaše záznamy na SD kartu.  

MMS posiela na mobil alebo email. Môžete nastaviť 4 tel. čísla, alebo 4 emaily alebo oboje naraz. Dokážete informovať do 1 minúty 8 rôznych ľudí čo sa práve deje. MMS vám môže posielať všetky, alebo nastavíte obmedzené množstvo na každý deň, alebo nastavíte v ktorom časovom úseku vám má poslať denný report, alebo si odosielate MMS manuálne.  5Mpx rozlíšenie Vám urobí perfektne ostré zábery, bezdrôtový ovládač na pohodlné ovládanie s dosahom až do 9 metrov, laserový lúč na presné nasmerovanie fotopasce, farebný displej na prehliadanie priamo v tele, záznam zvuku pri videu, podpora až 16GB karty, možnosť externého napájania, solárneho panelu, nízka spotreba el. energie <0.2Ah/mesiac, výdrž až do 80 dní, rýchla spúšť, možnosť uzamykania lanovým zámkom. GPRS je dátový prenos, ktorý vám dáta na email odošle lacnejšie a prehliadanie fotografií sa stáva pohodlnejším.

Aplikáciu, prostredníctvom ktorej si svoju fotopascu ScoutGuard SG550 MMS/GPRS 8 Mpx pohodlne nastavíte vo Vašom počítači, si môžete stiahnuť TU. (v počítači si nastavíte všetky nastavenia a výsledný súbor len skopírujete na SD kartu, ktorú použivate vo fotopasci, nastavenie je jednoduché a rýchle.) 

Aplikáciu BGTools, vďaka ktorej dokážete ovládať a nastavovať svoju fotopascu ScoutGuard SG550 MMS/GPRS 8 Mpx komfortne zo svojho smartfónu si môžete stiahnuť TU, alebo cez Google Play (Obchod Play) priamo vo Vašom smartfóne (aj Android aj IOS). 

Nastavenie GPRS pre operátorov O2 a Orange je veľmi jednoduché a bez problémov funkčné. Pre O2 nie je potrebná SMTP autentifikácia. Pre Orange je potrebná SMTP autentifikácia a potrebujete pri vašom dátovom programe (internetový program) mať prihlasovacie údaje s automaticky spustenej služby Môj asistent. Pri operátorovi T-MOBILE postupujte presne podľa nami priloženého návodu. Fotpasca MMS s GPRS funguje na všetkých troch Slovenských operátorov bez problémov a bezchybne. IBO Poľovník zabezpečuje servis a plnú podporu pri nastavení MMS fotopascí zakúpených u nás na predajni alebo cez náš e-shop. Tieto údaje jednoducho podľa nášho prehľadného návodu vložíte na SD kartu s prihlasovacím menom a heslom. Poprípade nás požiadajte emailom na zaslanie nadstavovacieho súboru, ktorý jednoducho nakopírujete na SD kartu. 

Zaznamenáva statický obrázok s rozlíšením8 Mpx farebne
Veľkosť fotografií         2650x1920 alebo 2048x1536
Veľkosť videa320x240 pixelov / VGA640 x 480
Rýchlosť záznamu videa

320x240 – 35 snímkov/sek.,

640x480 – až 30 snímkov/sek.

Rýchlosť spúštania sa0,8 s
Formát súborovJPG / AVI
Interval medzi záznamami1 - 60 minút 
Dĺžka videaNastaviteľná 0-60 sekúnd
Sekvencia fotiek na jeden poplach1-3 okamžite
Pracovná teplota-20°C až +60°C
Pamäťová kartaSD karta do 16 GB – odporúčame objednať
Zachytáva vzdialenosťcez deň neobmedzene, v noci viac ako15 metrov + možnosť externého prísvitu
ObjektívF = 3.0 ICR záber cca 53° 
Napájanie8x AA batéria 
Zobrazenie nízkeho stavu batérie cez led dióduÁno
Zobrazenie plnej karty cez led dióduÁno
TV - outauto PAL/NTSC
PIR nastaviteľná citlivosť senzora3 stupne
Odolné tečúcej vode a vlhku!Áno - vzduchotesnosť
NastaveniePriamo v tele na farebnom displeji, aj prezeranie
Nastavenie výkonu INFRAÁno
ZvukÁno – vysoká kvalita a citlivosť
Zabezpečenie heslomÁno
Laserové zameriavanieÁno-výkonné
Zabezpečenie lanovým zámkomPomocou bezpečnostného boxu
MMS na mobil Áno – 4 čísla v tvare 421....
MMS na emailÁno – 4 emaily
MMS na mobil a emailÁno – naraz 8 odoslaní
GPRS prenosdátový prenos dát na emaily (rozdielna nastavenia ako MMS)
Slovenský návodÁno – od dovozcu www.FOTOPASCE.sk
Testovacie záberyÁno – prezeranie na vstavanom displeji
Nastavenie pre operátorov SR a ČRÁno, pripravené
Pokrytie siete mobilného operátoraPotrebné

Ponúknuté:

  • Posiela fotografie kdekoľvek na svete! Všetko, čo potrebujete, je aktivovanú SIM kartu pre váš mobilný telefón. Podporuje MMS / E-Mail cez GSM sieť.
  • Nemusíte chodiť k fotopasci a späť k načítaniu záznamov, takže vám neuveriteľne šetrí náklady a pomáha plánovať.
  • Real Time načítanie polohy obrázka. Presnejšie vyhľadávanie informácií. Skvelé pre bezpečnostné aplikácie a použitie.
  • SG550MMS GPRS pracuje ako bezdrôtové zariadenie. SD karta umožňuje používať prístroj v miestach, kde nie je mobilné pokrytie. NONSTOP prevádzka.
  • Môžete zdieľať obrázky so svojimi priateľmi, môžete nastaviť tak, aby odosielanie snímok do niekoľkých telefónov alebo e-maily. Je to ideálne zariadenie pre lovecké skupiny, nadšencov, ochranárov a kluby.

 

Recenzie

Momentálne žiadna užívateľská recenzia.

Napísať recenziu

Fotopasca ScoutGuard SG-550 MMS/GPRS 8 Mpx

Fotopasca ScoutGuard SG-550 MMS/GPRS 8 Mpx

Príslušenstvo

Ďalšie produkty v tejto kategórii (30)