IBA ONLINE

Fotopasca ScoutGuard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nm

JGL-PO1051

Nový produkt

do 7 dní

319,00 € s DPH

Tabuľka dát

MMS (e-mail)áno
Externý prijímač (úložisko blackbox)nie

Detaily

 • Nové prepracované maskovanie
 • Najvýkonnejší senzor na trhu
 • Funkčná dvojcestná komunikácia
 • Slovenské menu
 • HD video

Prvá a jedinečná fotopasca s možnosťou funkčnej dvojcestnej komunikácie. Fotopasca so slovenským menu a slovenským manuálom s odosielaním správ na mobil, či mail. HD video zaznamenáva v rozlíšení 720p. Držíme si prvenstvo na trhu fotopascí, výkony, dosah pohybového senzoru najväčší z konkurencie, neviditeľný infra prísvit s výkonom väčším o 15-20% vďaka novým optickým diódam. SG-880 MMS/GPRS má najvýkonnejšiu anténu na trhu. Bezproblémovo pracuje aj tam, kde bežné telefóny signál nemajú.

Opäť Vám IBO ako prvý prináša komfort a pohodu pri užívaní fotopasce. Už nemusíte k fotopasci chodiť kvôli ovládaniu, nemusíte ju dávať dole z ťažko dostupných miest, aby ste ju nastavili, už nemusíte vyhadzovať peniaze za zbytočné MMS, čo Vám fotopasca poslala, už musíte ""len pohnúť prstom"" po obrazovke vášho smartfonu alebo ťuknúť do počítača. Teraz už ovládate fotopascu z akéhokoľvek miesta na svete formou aplikácie, programu či jednoduchým SMS kódom. Model obsahuje dvojcestnú komunikáciu teda ovládanie formou príkazov z mobilu či počítača na diaľku. Fotopascu si nastavujete, prestavujete, kompletne ovládate, toto všetko na diaľku, rýchlo, lacno, jednoducho a hlavne komfortne, kedy Vy potrebujete, čím ušetríte čas a svoje peniaze.

Dvojcestná komunikácia funguje na smartfónoch s operačným systémom Android a IOS. Všetko Vám ponúkame detailne spracované v návodoch, alebo sa na nás môžete hocikedy s dôverou obrátiť a so všetkým Vám pomôžeme.

Aplikáciu, prostredníctvom ktorej si svoju fotopascu ScoutGuard SG880 MMS/GPRS pohodlne nastavíte vo Vašom počítači, si môžete stiahnuť TU. (v počítači si nastavíte všetky nastavenia a výsledný súbor len skopírujete na SD kartu, ktorú použivate vo fotopasci, nastavenie je jednoduché a rýchle.)

Aplikáciu BGTools, vďaka ktorej dokážete ovládať a nastavovať svoju fotopascu ScoutGuard SG880 MMS/GPRS komfortne zo svojho smartfónu si môžete stiahnuť TU, alebo cez Google Play (Obchod Play) priamo vo Vašom smartfóne (aj Android aj IOS).

JAGERLAND Vám ponúka kompletný servis pre fotopasce. Pokiaľ si u nás zakúpite fotopascu s funkciou odosielania MMS alebo emailov už nemusíte utekať k operátorovi kupovať SIM kartu s programom, aby Vám fotopasca fungovala. Do balíka fotopasce s príslušenstvom Vám ponúkame možnosť zadarmo doobjednať u nás O2 kartu s  programom, ktorú Vám ihneď nastavíme a aplikujeme do fotopasce tak, aby ste už len fotopascu zapli a hneď mohli plnohodnotne používať. O2 karta obsahuje 5 Euro kredit a dátové pripojenia, teda Vaša fotopasca Vám po zadaní tel.č. alebo emailu hneď posiela fotky. Zariadime Vám aktiváciu, registráciu, nastavenie výhodných programov. Všetko spoločne odkonzultujeme v IBO, aby ste zo svojho zariadenia dostali maximum a boli spokojný!
Rovnako ako naši zákazníci od polície, cudzineckej polície, pohraničnej stráže, rybárskeho zväzu, štátne lesy, ochranári, včelári, poľovníci...  

 • TOP-NOVINKA! skvelé 12-megapixelové fotografie a vysoko výkonná anténa.Farebný LCD displej a diaľkové ovládanie. Posielanie fotiek priamo na váš mobil v podobe MMS alebo na váš e-mail cez GPRS prenos! Nový vysoko výkonný, absolútne neviditeľný 940 nM čierny prísvit.  Nový citlivý detektor pohybu. Nastavenie fotoapasce pomocou laserového zameriavača.
 • PLNE FUNGUJE A PODPORUJE VŠETKÝCH SLOVENSKÝCH OPERÁTOROV (O2, ORANGE, T-MOBILE)
 • ABSOLÚTNA, PREVRATNÁ NOVINKA VO SVETE FOTOPASCÍ. MMS/GPRS FOTOPASCA S ČIERNYM BLESKOM NA DÁTOVÝ PRENOS VÁM UŠETRÍ VÝDAVKY
 • POZOR na neznačkové napodobeniny MMS fotopasce s GPRS!!! Akceptuje SD kartu s menšou kapacitou, nemá aktuálny softvér s možnosťou odosielania väčších fotiek. Fotopasca musí mať od nás softvér upravený na prácu a posielanie v európskych sieťach s európskou frekvenciou. Modely z USA  alebo z Ázie v Európe nefungujú!!! Náš model Vám fungovať bude, už je pripravený!

Je to tu. Diaľkový prenos záberov z vašej fotopasce na mobil alebo email. Model SG 880 MMS/GPRS-12Mpx BLACK 940nM ponúka odosielanie záznamov ako MMS až na 4 mobily alebo až 4 emaily, alebo cez GPRS dátový prenos posiela dáta na váš mail. Je to lacnejšie a rýchlejšie prevedenie, ktoré ponúkame opäť ako prvý. GPRS je najefektívnejši dátový prenos z fotopasce. POZOR-MMS a GPRS nadstavenia sú odlišné programy u operátora a odlišné nadstavenia.

 • MMS fotopasca SG 880 MMS/GPRS-12M s čiernym bleskom predaj - poľovnícka kamera MMS ScoutGuard SG 880 MMS/GPRS 8MPx Black.
 • Odporúčame k fotopasci doplniť bezpečnostný box, ktorý Vám monitorovacie zariadenie ochráni, zabezpečí a skryje zraniteľný predný displej pred poškodením.
 • Na vaše prianie vám pošleme fotopascu prednastavenú pre vášho operátora.

ABSOLÚTNA NOVINKA V ODOSIELANÍ MMS/DÁT NA MOBIL ČI MAIL. CEZ GPRS VÁM ODOŠLE FOTO VO VYSOKEJ KVALITE AKO JE AJ ULOŽENÉ NA SD KARTE. NOVÝ POHYBOVÝ SENZOR Boly Raw najvýkonnejší na trhu S DOSAHOM AŽ DO 23 METROV RADÍ VAŠU FOTOPASCU MEDZI NAJVÝKONNEJŠIU NA TRHU. NOVÝ ČIP S ROZLÍŠENÍM 12 Mpx UROBÍ FOTO VYSOKEJ KVALITY A VY BUDETE S NOVOU FOTOPASCOU Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM MAXIMÁLNE SPOKOJNÝ

Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-8M Black 940nM

Vysoká kvalita prenosu fotografií cez GPRS vďaka lepšej výkonnejšej anténe. Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM je kompaktná fotopasca s vysoko účinným 940nM absolútne neviditeľným čiernym Bleskom. Nová ešte lepšia anténa tejto fotopasce prináša oveľa vyšší výkon v oblasti so slabým signálom mobilnej siete oproti predchádzajúcim modelom. Tento model fotopasce Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM má nové pohybové čidlo, ktoré je špeciálne prispôsobené na pozorovanie zvery. Monitorovacie zariadenie Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM
je odolné proti poveternostným vplyvom klasifikácie IP54.

Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM snímky sú prenášané na e-mail pomocou GPRS dátového prenosu
 
Monitorovacie zariadenie Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM posiela fotografie priamo na váš mobil prostredníctvom MMS alebo na váš e-mail pomocou GPRS dátového prenosu. Takže vy môžete v pohodlí sledovať v reálnom čase, čo sa deje okolo vašej fotopasce. 

Nastavenie MMS nájdete pre operátorov jednoducho v našom návode.

Nastavenie GPRS pre operátorov O2 a Orange je veľmi jednoduché a bez problémov funkčné. Pre O2 nie je potrebná SMTP autentifikácia. Pre Orange je potrebná SMTP autentifikácia a potrebujete pri vašom dátovom programe (internetový program) mať prihlasovacie údaje s automaticky spustenej služby Môj asistent. Pri operátorovi T-MOBILE postupujte presne podľa nami priloženého návodu. Fotpasca MMS s GPRS funguje na všetkých troch Slovenských operátorov bez problémov a bezchybne. IBO Poľovník zabezpečuje servis a plnú podporu pri nastavení MMS fotopascí zakúpených u nás na predajni alebo cez náš e-shop. Tieto údaje jednoducho podľa nášho prehľadného návodu vložíte na SD kartu s prihlasovacím menom a heslom. Poprípade nás požiadajte emailom na zaslanie nadstavovacieho súboru, ktorý jednoducho nakopírujete na SD kartu.

12-megapixelové fotografie
 
Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM sníma obrazy s vysokým rozlíšením v noci aj počas dňa. Môžete si zvoliť rozlíšenie medzi 5MPx, 8MPx, 12Mpx. Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM má možnosť aj sekvenčného fotenia 1-3 zábery! Fotopasca taktiež zachytáva video. Na každej snímke je zobrazený čas, dátum a poradové číslo snímky. Obrázky môžete ľahko prehliadať priamo na fotopasci na veľkom LCD displeji pomocou diaľkového ovládača. Snímky a videá si taktiež môžete preniesť do svojho počítača alebo si ich priamo pozrieť na TV s USB vstupom.

Nové efektívnejšie pohybové čidlo - BOLY ROW senzor najvýkonnejší na trhu

Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM má nový efektívnejší spôsob detekovania pohybu až do vzdialenosti cca 23 m. Detektor pohybu berie pri reakcii do úvahy všetky okolité vplyvy ako je teplota a cirkulácia vzduchu okolo fotopasce. Prejaví sa to najmä pri použití fotopasce v prírode, kde za podmienok veľká rozloha a vysoká teplota bude citlivosť nižšia a opačne napríklad pri pozorovaní vtákov kde je veľkosť pozorovaného predmetu malá a teplota vysoká bude citlivosť pohybového čidla vysoká. Takže už vám neunikne ani ten najmenší detail. Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM je absolútna prevratná novinka vo svete fotopascí. Môžete si tiež nastaviť časové úseky v ktorých chcete robiť fotografie (napr. každú hodinu). V takomto prípade bude čidlo fotopasce fungovať štandardne a nebude brať ohľad na prostredie, teplotu a veľkosť pozorovaného objektu
 
Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM ukladá snímky a videá priamo na SD pamäťovú kartu (nie je súčasťou balenia) Táto fotopasca podporuje SD karty až do veľkosti 32GB na ktorú sa vojde cca 10 000 fotografií alebo 3 hodiny videa. Upravte si nastavenie fotoaparátu len pre vlastnú potrebu
 
Zaznamenané obrázky si môžete pozrieť priamo cez veľký farebný LCD displej priamo na fotopasci pomocou diaľkového ovládača. Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM má užitočnú  funkciu časovača , ktorá umožňuje fotografovanie v požadovanom časovom období. Napríklad môžete nastaviť kameru na sledovanie priestoru, kedy bude fotopasca zachytávať zábery, v čase od 20:00 do 7:00 a v ostatnom čase, keď sa v sledovanom priestore pohybujete nebude fotopasca robiť zbytočné zábery. Fotopasca má možnosť nastavenia pauzy pri fotení. Ak je pred kamerou zvýšený pohyb a nechcete aby fotopasca zachytávala každý jeden pohyb a nevytvárala tak zbytočné zábery jednoducho nastavíte pauzu medzi jednotlivými zábermi. Ak túto pauzu nastavíte napríklad na 1 minútu, tak fotopasca spraví záber a potom po dobu 1 minúty nebude na ďaľší pohyb reagovať a v tomto čase nevytvorí žiadnu fotku.

Zamerajte správnu polohu fotopasce Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM ľahko s laserom
 
Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM je v balení dodávaná s popruhom na upevnenie na strom. Pre správne umiestnenie vám pomôže laserový zameriavač zabudovany vo fotopasci aby ste videli priamo aký prietor fotopasca sníma. Fotopasca má funkciu, ktorá vám pomôže skontrolovať činnosť fotoapasce, a činnosť pohybového čidla (či senzory správne reagujú na pohyb).  

Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM je napájaná 8 x AA batériami alebo 6V externým zdrojom (ani jedno nie je súčasťou balenia).

Vlastnosti Fotopasce Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM:

 • Prenos fotografií na mobily alebo e-mail prostredníctvom MMS, GPRS
 • Nová, vysokovýkonná anténa
 • Výkonný čierny absolútne neviditeľný 940nM prísvit
 • Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM je úplne tichá
 • Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM má farebný LCD displej pre nastavenie fotopasce a prezeranie záznamov
 • Diaľkové ovládanie
 • Výkonné, citlivejšie pohybové čidlo
 • Funkcia časovača
 • Nastavenie pauzy medzi zábermi
 • Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM nahráva video
 • Možnosť pripojenia k externému zdroju napájania
 • odolná voči dažďu a striekajúcej vode

BALENIE NEOBSAHUJE SD KARTU ANI BATÉRIE! ODPORÚČAME OBJEDNAŤ, LEN TAK ZABEZPEČÍTE ŽE VAŠE ZARIADENIE BUDE FUNGOVAŤ 100% SPRÁVNE!

ZÁRUKA 24 MESIACOV!

JAGERLAND poskytuje plnú podporu pri inštalácií fotopasce, poradenstvo cez telefón, e-mail prípadne priamo v našej kamennej predajni. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis! 

Zaznamenáva statický obrázok s rozlíšením5/8/12 Mpx
Veľkosť fotografií         JPEG 2560x1920 / 3264x2468 / 4096x3072
Veľkosť videa1280x720 (HD) / 640x480 (VGA)
Rýchlosť záznamu videa

640x480 – 35 snímkov/sek.,

1280x720 – až 30 snímkov/sek.

Rýchlosť spúštania sa1 s
Formát súborovJPG / AVI
Interval medzi záznamami5 sekúnd - 60 minút 
Dĺžka videaNastaviteľná 5-60 sekúnd
Sekvencia fotiek na jeden poplach1-3 okamžite
Pracovná teplota-20°C až +60°C
Pamäťová kartaSD karta do 32 GB – odporúčame objednať
Zachytáva vzdialenosťcez deň neobmedzene, v noci viac ako 15 metrov + možnosť externého prísvitu
Objektívzáber cca 60° 
Napájanie8x AA batéria 
Zobrazenie nízkeho stavu batérie cez led dióduÁno
Zobrazenie plnej karty cez led dióduÁno
RozhranieTV-out, USB, SD karty, 6V externý napájací zdroj
PIR nastaviteľná citlivosť senzora3 stupne: nízka/normálna/vysoká
Odolné tečúcej vode a vlhku!Áno - vzduchotesnosť
NastaveniePriamo v tele na farebnom LCD displeji, aj prezeranie
Nastavenie výkonu INFRAÁno
ZvukÁno – vysoká kvalita a citlivosť
Zabezpečenie heslomÁno
Laserové zameriavanieÁno-výkonné
Zabezpečenie lanovým zámkomPomocou bezpečnostného boxu
MMS na mobil Áno – 4 čísla v tvare 421....
MMS na emailÁno – 4 emaily
MMS na mobil a emailÁno – naraz 8 odoslaní
GPRS prenosdátový prenos dát na emaily (rozdielna nastavenia ako MMS)
Slovenské menu , Slovenský návodÁno , Áno – od dovozcu www.FOTOPASCE.sk
Testovacie záberyÁno – prezeranie na vstavanom displeji
Nastavenie pre operátorov SR a ČRÁno, pripravené
Zobrazované údaje na fotografiidátum, čas, teplota

Recenzie

Momentálne žiadna užívateľská recenzia.

Napísať recenziu

Fotopasca ScoutGuard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nm

Fotopasca ScoutGuard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nm

Príslušenstvo

Ďalšie produkty v tejto kategórii (30)