Puškohľad s nočným videním YUKON Photon XT Riflescope 6,5x50 S

3681

Nový produkt

Vypredané

616,00 € s DPH

Tabuľka dát

Zväčšenie6,5
Objektív50

Detaily

Photon XT digitálne puškohľady sa dajú vďaka použitej digitálnej technológii používať v noci a zároveň dlhodobo aj cez biely deň. Sú optimálne na zamierovanie na blízke a stredne vzdialené ciele.Dosah modelu 6,5x50 L je 200 metrov(údaj výrobcu).

Dušou ďalekohľadu je CMOS digitálny szenzor (rozlíšenie 656x492). Obraz pozorujete vlastne na zabudovanom LCD displeji s rozlíšením 640x480 pixelov.  Zobrazenie zámerného kríža zabezpečuje takisto elektronika, a to hneď 6 rôznych typov v 3 rôznych farbách.

Vzdialenosť oka pri pozorovaní (eye relief) je 60 mm - jedna z najlepších v tejto kategórii. Vďaka tomu sa dá použiť aj na puškách s väčším spätným rázom. Jeho deklarovaná mechanická odolnosť je 6000J. Vďaka tubusu priemeru 30mm sa dá ľahko upevniť na rôzne typy zbraní.

  • blízke zaostrenie
  • vodeodolnosť
  • možnosť napájania

Najbližšia zaostriteľná vzdialenosť je len 10 metrov. Disponuje aj dioptrickou korekciou v rozsahu +/-3 dioptrií. Puškohľad odoláva striekajúcej vode podľa štandardu IPX4. O napájanie puškohľadu sa starajú 2 AA "tužkové" batérie. Ich životnosť je s infraprisvitom 4 hodiny, bez neho 5 hodín.

Doplnkový prísvit, nahrávanie obrazu

Okrem zabudovaného laserového infračervenému prisvitu (s vlnovou dĺžkou 780 nm, výkon 125 mW) sa dá puškohľad doplniť  infračerveným svetlometom s vlnovou dĺžkou >900 nm  ktorá je pre zrak úplne neviditeľná. Nastavenie a používanie puškohľadu je mimoriadne jednoduché, puškohľad nie je ťažší ako bežné denné puškohľady.

 

Recenzie

Momentálne žiadna užívateľská recenzia.

Napísať recenziu

Puškohľad s nočným videním YUKON Photon XT Riflescope 6,5x50 S

Puškohľad s nočným videním YUKON Photon XT Riflescope 6,5x50 S

Ďalšie produkty v tejto kategórii (12)