Stále fungujeme ako  VÝDAJNÉ MIESTO  | Objednávať môžete cez: e-shop  formulár  objednavky@jagerland.sk  0907 489 838 | Kompletné info TU.

Ďalekohľad MINOX BF 10x42 BR

636

Nový produkt

Pokiaľ hľadáte vysoko kvalitný binokulár na poľovačku, šport, či turistiku za rozumnú cenu, práve ste ho našli. Je to nová séria MINOX BF 10x42 BR.

Viac detailov

do 7 dní

199,00 € s DPH

Tabuľka dát

Zväčšenie10x
Objektív42

Detaily

Zväčšenie: 10x
Objektív [mm]: 42
Hmotnosť [g]: 780
Veľkosť (VxŠ) [mm]: 140x127
Materiál tela: kov
Vodeodolnosť: áno
Plnené dusíkom: áno
Materiál hranolov: BAK4
Typ hranolov: Strechový hranol
Vrstvy: FMC + Phase Coating
Zorné pole [°]: 6,5
Zorné pole [m/ 1km]: 114
Najbližšie zaostrenie [m]: 1.2
Vzdialenosť výstupnej pupily [mm]: 15
Veľkosť očnej šošovky [mm]: 23
Index relatívnej svetelnosti: 18
Stmievací faktor: 20
Záruka: 5 ročná

Model BF 10x42 BR si obľúbite ako poľvník, ornitológ, či turististický nadšenec. V rámci strednej cenovej kategórie získate prístroj s paratmetrami vyšších tried. Tento kúsok patrík do novej série, ktorá prináša:

  • vynovený dizajn
  • zisolnené hliníkové telo
  • vylepšený povrch optických plôch

Pokiaľ hľadáte vysoko kvalitný binokulár na poľovačku, šport, či turistiku za dostupnú cenu, práve ste ho našli. Je to nová séria MINOX BF 10x42 BR.

Vďaka vynovenému dizajnu vám sadne presne do ruky. Pogumovaný povrch ďalekohľadu komfort úchopu ešte zvyšuje. Navyše prispieva k bezpečnému a stabilnému držaniu prístroja v ruke. Optické prvky zabezpečujú účinné využitie prechádzajúceho svetla. Výsledný obraz, ktorý vidíte, je ostrý a kontrastný vďaka viacvrstvovým antireflexným vrstiám a hranolom z BAK4. Hranoly - aj keď je to v tejto kategórii zriedkavé - majú fázovo korigovanú odraznú vrstvu, vďaka ktorej zobrazené farby vidíte čo najživšie.

Pozorovacia vzdialenosť očí od šošoviek (vzdialenosť výstupnej pupily) zachovaná a rovnaká s predošlou sériou (18mm). Vďaka tomu bude pozorovanie pre vás pohodlné i v prípade, že nosíte okuliare. Ďalekohľad Minox BF 10x42 BR je plnený dusíkom, ktorý bráni oroseniu optiky zvnútra. TO by sa vám mohlo stať napríklad pri prechode zo zimy do tepla. Ďalekohľad je má výborné tesiace vlastnosti voči vode a preto ho môžete pokojne použiť i za daždivého počasia. Počac testovania vykázal odolnosť vode až do hĺbky 3m pod hladinou.

Súčasťou balenia je:

  • prenosné puzdro
  • široký popruh na krk
  • krytky okulárov

 

Recenzie

Momentálne žiadna užívateľská recenzia.

Napísať recenziu

Ďalekohľad MINOX BF 10x42 BR

Ďalekohľad MINOX BF 10x42 BR

Pokiaľ hľadáte vysoko kvalitný binokulár na poľovačku, šport, či turistiku za rozumnú cenu, práve ste ho našli. Je to nová séria MINOX BF 10x42 BR.

Ďalšie produkty v tejto kategórii (30)