Platobné podmienky

Kupujúci má možnosť uhradiť kúpnu cenu za tovar (a služby) jedným z nasledujúcich spôsobov:

  1. bankový prevod* – ide o najjednoduchší a najpohodlnejší spôsob platby, platba cez internet banking. Kupujúci uhradí kúpnu cenu tovaru bezhotovostne, elektronickým bankovým prevodom na základe platobného predpisu, ktorý bol zaslaný na registračný email kupujúceho. Objednávka bude vybavovaná (expedovaná) po pripísaní plnej výšky kúpnej ceny.
  2. dobierka – kupujúci zaplatí za tovar v hotovosti, a to až pri preberaní zásielky, kedy uhradenú sumu prevezme doručovateľ (Slovenská pošta, resp. kuriér). Objednávka sa vybavuje ihneď po jej prijatí.
  3. v hotovosti/ kartou – v prípade, ak sa kupujúci rozhodne prevziať svoju objednávku priamo na pobočke JAGERLAND (Bojnická cesta 45D, Prievidza), môže za tovar zaplatiť priamo na mieste, a to v hotovosti, alebo platobnou kartou.

*pri platbe bankovým prevodom je kupujúci povinný uhradiť celkovú sumu v prospech účtu predávajúceho do 7 dní odo dňa obdržania informačného emailu o detailoch platby. V prípade, že kupujúci neuhradí objednaný tovar v stanovenej lehote a preukázateľným spôsobom nezruší objednávku, predávajúci má právo stornovať objednávku a odstúpiť od kúpnej zmluvy.