Máme opäť OTVORENÉ !!! | Objednávať môžete aj cez: e-shop   formulár   objednavky@jagerland.sk   0907 489 838 

Puškohľad MEOPTA Meostar R2 2-12x50 RD 4C

3396

do 7 dní

1 349,00 € s DPH

Tabuľka dát

Zväčšenie2-12x
Objektív50
Kríž4C

Detaily

Špičková svetelná priepustnosť pre dlhšiu dobu lovu. Pre mnoho lovcov znamená prichádzajúce súmrak koniec lovu. Prináša to sklamanie vo chvíľach, keď je na dosah potenciálne trofej. Aby ste v týchto unikátnych a vzácnych okamihoch nikdy neminuli, vyvinula Meopta nový Meostar R2 2-12x50 RD. Tento puškohľad splní všetky vaše požiadavky pri love. Šesťnásobný zoom, široké zorné pole, viacnásobné vrstvy MeoLux a maximálna dvanásťnásobné zväčšenie zaistí, že pre vás bude každý cieľ dosiahnuteľný. Pre lov v lese, na poli alebo v otvorenom teréne, pre všetkých teraz stačí iba jeden puškohľad Meostar R2 2-12x50 RD.

Vlastnosti

 • MeoLux - Najnovšie vrstva MeoLux je vyvinutá pre ešte lepšiu svetelnú priepustnosť a obmedzenie nežiaducich odleskov. Všetky optické členy puškohľadov z rady Meostar R2 sú opatrené antireflexnou vrstvou MeoLux, ktorá zaisťuje až 93-95% svetelnej priepustnosti na celý puškohľad (99,8% na jeden optický člen). Vďaka tejto novej generácii optických vrstiev sa môžu puškohľady Meostar R2 pýšiť naozaj svetovo špičkovú svetelnou priepustnosťou. Z hľadiska výkonu za šera sú puškohľady Meostar R2 na samej hranici dnešných technologických možností. Nové špeciálne antireflexné vrstvy MeoLux prakticky umožnia aktívne pozorovanie a lov až do šera alebo za jasnej noci.
 • MeoDrop - Špeciálna hydrofóbna vrstvy odvádzajú vodu, prach a mastnotu z povrchu optických členov, čím napomáhajú udržaniu čistého, brilantného obrazu. Sú založené na princípe lotosového efektu
 • MeoShield - Kremíková vrstva aplikovaná za pomoci iónov chráni vonkajšie povrchy šošoviek pred poškriabaním a oderom, a to aj v poľných podmienkach.
 • MeoQuick - Rychloostření MeoQuick umožňuje rýchle zaostrenie a poskytuje dostatočne široký rozsah pre prispôsobenie obrazu ľudskému oku.
 • Točidlá rektifikácia MeoTrak II - Točidlá rektifikácia MeoTrak II prinášajú presné krokové nastavenie s vynikajúcou opakovateľnosťou a presnosťou. Hmatateľné a počuteľné záskokmi zaisťujú presné nastavenie v poľných podmienkach.
 • RD2 - Osvetľovač zámerného obrazce novej generácie s možnosťou nastavenia 8 stupňov intenzity osvetlenia a s vypínaním v medzipolohách.
 • Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty sú v Meoptě vyrobené, starostlivo očistené, vyleštené a precízne zložené pre špičkový výkon.
 • Zámerná osnova na sklenenej podložke - Precízne vyleptané zámerné kríža do sklenenej podložky ponúka výnimočné stanovenie cieľa pre všetky strelecké aplikácie.
 • Prevracacia sústava - Vyvinutá pre maximálnu odolnosť proti rázom aj zbraní veľkých kalibrov, výsledkom je opakovateľná presnosť a stálosť zámerného bodu.
 • Hliníkový tubus 30 mm - Jednodielny tubus z ľahkých hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle, odolný a pevný, zaručujúce dlhú životnosť, je opatrený špeciálnou eloxovou povrchovou úpravou odolnou proti oteru, čierny matný povrch eliminuje odlesky.
 • Vodotesný - Všetky puškohľady Meopta sú 100% vodotesné, ponorné a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.
 • Plnené dusíkom - Všetky puškohľady sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému roseniu.
 • 30 ročná predĺžená záruka - Meopta stavia na svoje optické dokonalosti, tradícii a skúsenostiach a preto poskytuje na vybrané výrobky predĺženú tridsaťročnú záruku. Túto výhodu získa užívateľ na základe registrácie.

Recenzie

Momentálne žiadna užívateľská recenzia.

Napísať recenziu

Puškohľad MEOPTA Meostar R2 2-12x50 RD 4C

Puškohľad MEOPTA Meostar R2 2-12x50 RD 4C

Ďalšie produkty v tejto kategórii (30)